Background

"Doğru zamanda yeniden harekete geçmek üzere, 2012 yılı Güz Dönemi itibariyle GÜCTürkiye kendini derin dondurucuya almıştır."
GÜC'ün Mimarından

On yıl önce çıktığımız bu yolculukta, Ülkemiz gençlerinin, iş dünyasında ulusal ve uluslararası anlamda rekabet edebilir bir GÜC'e kavuşmalarını hedefledik.

Bu doğrultuda; fildişi kulelerden bakınca, Anadolu'nun ulaşılamaz denilen birçok noktasına ulaşmanın ve sıfıra yakın kaynakla gerçekleşen onlarca proje, konferans, kongre, zirve, kariyer programları ve sosyal ve kültürel etkinlik sonucunda, bugün Türkiye'nin en büyük gençlik organizasyonu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Gençlerin üniversite tercih süreçlerinden, iş hayatına girmelerine kadar uzanan bu yolculuklarında, içlerindeki CEVHERİ çıkarmalarına yardımcı ve şahit olmak bize mutluluk veriyor.

Bugün geldiğimiz noktada, GUCTurkiye yalnızca Türkiye'de değil, başta ORTA DOĞU, ORTA ASYA, GÜNEY RUSYA, DOĞU AVRUPA ve KUZEY AFRİKA olmak üzere dünyanın bir çok yerinde çalışmalar yürütüyor.

Bu ülkelerin üniversitelerinde gerçekleşen organizasyonlarda, saygın TÜRK İŞ ADAMLARI ve yöneticilerinin ilham veren bilgilerini o ülkenin gençlerine, akademisyenlerine ve iş dünyasına armağan ediyoruz.

 

Bu projenin hayata geçmesinde ve her geçen gün giderek büyümesinde;

GÜC'e Güç katan değerli konuşmacı ve markalara,

Azim ve şevkle çalışan GÜC ekibine,

ve siz gençlere sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.


GÜC TÜRKİYE
Başkanı
Burcu KAYA